Press "Enter" to skip to content

paroda „ReDesign“

Pasaulyje gausu pavyzdžių, kai garsūs menininkai, įmonės iš antrinių žaliavų kuria aukštos meninės vertės, estetiškus, inovatyvius funkcionalius kūrinius ir taip tampa išskirtiniais verslo ar meno pasaulyje. Tokie kūrėjai ne tik mažina vartotojiškos kultūros poveikį pasauliui, bet ir padeda atkreipti dėmesį į svarbias ir aktualias mus supančias problemas: plastiko atliekomis užteršti vandenynai, milžiniški kalnai tekstilės dūlančios šiukšlynuose ir pan.

Dažnai perdirbti masinės gamybos daiktai tampa aukštesnio lygio produktais nei buvo prieš tai, tokiu būdu sukuriama didesnė daikto vertė, jie tampa vienetiniais arba limituoto tiražo dizaino gaminiais.

Siekdami suvienyti menininkus, kuriančius iš antrinių žaliavų, paskatinti ir įkvėpti kūrėjus bei gamintojus, organizacijas bei įmones atkreipti dėmesį į alternatyvius gamybinius išteklius, jų panaudojimą, o taip pat su tvariais dizaino kūriniais supažindinti visuomenę, – rengiame parodą ir 2 dienų festivalį REdesign.

Parodos metu bus galimybė ne tik apžiūrėti eksponatus, tačiau kviesime ir į konferenciją, dirbtuves, kurie padės suprasti tvarios ekologiškos aplinkos svarbą, įkvėps žmones nebijoti naujovių, atkreips dėmesį į mums visiems labai svarbius ciklinės gamybos procesus ir padės sugriauti nusistovėjusius mitus apie antrinį žaliavų panaudojimą, poveikį sveikatai.

Parodos renginiai vyks lapkričio 23 – gruodžio 2 dienomis, Vilniaus traukinių stoties patalpose, Geležinkelio g. 6, Vilniuje.

Festivalio programa