Press "Enter" to skip to content

Commune DIY

CommuneDIY

Tai pirmosios riedlenčių perdirbimo dirbtuvės Lietuvoje. Jaunas ir ambicingas riedlentininkų ir šiai kultūrai prijaučiančių žmonių kolektyvas dirba kartu tam, kad įkvėptų naujos kartos riedlentininkus, sudarytų sąlygas jiems augti, sukurtų neformaliojo švietimo erdvę bei skleistų žinią apie riedlenčių sporto naudą bei perdirbimo svarbą.

Skateboardingas pirmauja numiškinant Kanadietišką klevą – medžiagą, iš kurios pagaminta dauguma riedlenčių. Šiandien suskaičiuojama 14 mln. riedlentininkų pasaulyje ir jų skaičius auga. Kasdien apie 6 tūkstančiai sulūžusių lentų keliauja į sąvartynus, 95% iš jų likusios medžiagos dar gali būti panaudojama.

Commune DIY imasi iniciatyvos pakeisti požiūrį į riedlenčių perdirbimo svarbą. Dirbtuvės surenka arba pakeičia sulūžusias ir nenaudojamas riedlentes kūrybiškam perdirbimui, už tai mainais pasiūlydami nuolaidą naujoms lentoms arba perdirbtų riedlenčių produktams.

Šiuo metu dirbtuvės perdirba šimtus lūžusių lentų ir gamina įvairiausius tvarius ir naudingus produktus iš perdirbtos riedlenčių medienos, kuriuos siūlo skirtingoms rinkoms – nuo verslo dovanų iki labai subtilių, vienetinių produktų automobiliams ar namų dekoravimui.